This post is also available in: EN (EN) PL (PL) SK (SK)

Anti-aging
medicína

Anti-aging medicína určitě není v mém podání bojem za vyžehlený obličej. Naopak skýtá neskutečnou spoustu možností, které se nám otevírají díky nejnovějším poznatkům z medicíny a dalších oborů. Možností, jak svůj život vylepšit s minimem úsilí.

Protože k utvoření názoru potřebuji u všeho získat vlastní zkušenost, po knížce Žena po 40 v experimentech pokračuji i na portálu ZdravéOmlazení.cz. Provádím na sobě nezávislé experimenty v oblasti korektivní dermatologie, fyzioterapie, výživy a dalších. Po získaných zkušenostech v estetické medicíně už v podstatě žádným jiným zdrojům než těm vlastním nevěřím. 😊

Pocházím z rodiny, kde se hodně dbalo na vzdělání a duchovní stránku člověka. Ale vždy ruku v ruce tomu šla i péče o tělo a zevnějšek.

Jsem ráda, že mně toto bylo dáno do vínku. Protože pečovat o sebe je nejen normální, ale také neskutečně krásné, inspirující a přinášející lásku k vlastnímu tělu i porozumění úctu sobě samému. Je přirozené o sobě přemýšlet a hledat cesty ke zlepšení jak duševního, tak fyzického zdraví, vzhled nevyjímaje.