Žena po 40

Téma ženy po 40 jsem uchopila ve 42 letech, kdy jsem zjistila, že jsem se samou péčí o děti, muže i domácnost zcela zanedbala. Propadla jsem prvotní panice, že to od nynějška bude již pouze závod s časem a většina peněz půjde do péče o zdraví.

Svůj pohled jsem naštěstí změnila poté, co se mně dostal do ruky materiál od mnoha mnou oslovených odborníků. Ten jsem si nejen pročetla, ale tak nějak nevědomě zařadila do svého životního stylu. Samozřejmě jsem si z něj vyzobala pouze to, co se mně hodilo a zařazovalo snadno. Tedy možná tak desetinu nejrůznějších doporučení a rad. Díky tomu, jak byly komplexní a týkaly se těla i duše, jsem slavila již po 4 měsících obrovský úspěch v přístupu k životu, kondičce i vizáži.

Vlastní recept
který funguje

Z doporučení jsem si vytvořila vlastní recept, který funguje, jako by byl přímo mně šitý na míru.

A ode dne vydání Ženy po 40 se datuje moje nové životní téma i cesta. Začala jsem se více zajímat o anti-aging medicínu, do které nezahrnuji pouze ten povrchně působící obličej, ale celé tělo, a hlavně psychiku.

Také jsem se naučila lépe balancovat svůj život, což je pro nás VÁHY zvláště důležité. Potřebujeme mít harmonii ve všem a všude. Není nad lepší trénink než hyperaktivní dítě mužského pohlaví a manžel manažer, nejlépe skeptik za všech okolností. Takový, který vám nejdříve u každého nápadu vyjmenuje všechna negativa a rizika. On tomu ovšem říká racionální a realistický přístup. Aspoň mě má kdo z těch vzdušných zámků vracet zpátky na zem.

Další Témata