Těhotenství a péče o dítě

Portál
Babyonline.cz

Po deseti letech projektů pro jiné subjekty jsem v roce 2007 našla odvahu spustit ten svůj vlastní. Odborně garantovaný portál Babyonline.cz, na který píší odborné články pouze odborníci z praxe (gynekologové, pediatři, pedagogové, psychologové, nutriční terapeuti, fyzioterapeuti a další). Kromě odborné části v době mého mateřství plnil i úlohu komunitní, kdy se stal na 10 let útočištěm mě a mých rodičovských vrstevníků.

Brožury a e-booky zdarma
Těhotenství péče o dítě

20x o těhotenství je kuchařkou nejen na 9 měsíců před narozením miminka (vyšetření a ultrazvuky v těhotenství, výživa, aktivity, kdy kontaktovat dětského lékaře, výbava pro miminko, věci do porodnice), ale řeší i mateřskou, rodičovskou dovolenou a co vyřídit po porodu. Vytvořena gynekology, porodníky.

20x péče o dítě v prvním půlroce je cenným rádcem rodičů od cesty z porodnice, přes první očkování, koupání, péči o miminko, kojení, přechod na smíšenou stravu až po skladbu lékárničky. Sepsána dětskými lékaři.

Celkem od konce roku 2008 vydáno přes 600 tisíc ks těchto brožur a distribuováno přes lékaře.

Kniha
Zdravé těhotenství

Kniha o tom nejdůležitějším pro zdravý vývoj miminka – výživě a cvičení s 16 úžasnými recepty nutriční terapeutky, uvařené předním českým šéfkuchařem na poli zážitkové gastronomie, nafocenými krok za krokem.

Anglická mutace babyonline.cz

Péče o těhotnou a dítě je v České republice natolik špičková, že snese celosvětového srovnání. Naopak péči v mnoha rozvinutých zemích převyšuje, je totiž dostupná každé budoucí rodičce, každému dítěti.

Anglická mutace slouží:

  • Zahraničním pracovníkům v ČR, aby věděli, co je součástí zdravotnické péče u nás
  • Maminkám v zahraničí pro inspiraci, jak vypadá špičková péče
  • Maminkám u nás, aby si uvědomily, jak je tady o ně i jejich děti skvěle postaráno, alespoň o mě a ty moje ještě bylo, proto je dobré vše archivovat. Je totiž otázkou času, kdy o naši chloubu přijdeme v důsledku ztěžování práce lékařů ze strany státu byrokracií i nepřátelským vzdělávacím systémem, kdy jsou lékaři postupně přetvářeni na dělníky medicíny.

Další Témata